shahrdarbashim.ir

کد خبر: ۲۰۵۸
جهرمی که با مدیریت خود بر اینستاگرام و توئیتر و همچنین عکاسانی که به دنبال خود راه می اندازد تا از پیاده روی اربعین یا کافه گردی و گرفتن دست همسرش در دشت از او عکسبرداری کنند این روزها بیش از گذشته خبرساز می شود، اخیرا با چالش افشاگری مدیرعامل مستعفی اپراتور رایتل مواجه شده است .
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۰ - ۰۸ مهر ۱۳۹۸
پ

حمید فرهنگ مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران برای سفر محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بیرجند هواپیمای اختصاصی اجاره کرده است.


آذری جهرمی دستور داد؛ استرداد لب‌تاپ‌های اهدایی از نهاد ریاست جمهوری


افشاگری مدیرعامل مستعفی رایتل از کارشکنی‌های آذری جهرمی/ وزیر نگران افشای فساد است

اینها فقط اخبار مربوط به یک روز کاری محمدجواد آذری جهرمی وزیر شبکه های اجتماعی یا همان وزیر ارتباطات دولت است .

جهرمی که با مدیریت خود بر اینستاگرام و توئیتر و همچنین عکاسانی که به دنبال خود راه می اندازد تا از پیاده روی اربعین یا کافه گردی و گرفتن دست همسرش در دشت از او عکسبرداری کنند این روزها بیش از گذشته خبرساز می شود، اخیرا با چالش افشاگری مدیرعامل مستعفی اپراتور رایتل مواجه شده است .

مینا مهرنوش مدیرعامل رایتل که روز گذشته از سمت خود استعفا داد در بخشی از افشاگری خود پیرامون دلایل استعفایش گفت: "اقای جهرمی بهتر است به جای کارشکنی در انتصاب یک مدیر زن، نیم نگاهی به دستاورد پنج ساله مدیریت تیم و دوستان خود در رایتل بیاندازند که درآن زمان حدود 1700 میلیارد تومان زیان انباشته از جیب بیمه شدگان تامین اجتماعی بر رایتل تحمیل شد.

به طور قطع دغدغه ایشان مدیریت من یا کس دیگری نیست بلکه ایشان نگران روشن شدن وضعیت گذشته رایتل از طریق مدیرانی است که سازمان تامین اجتماعی منصوب نماید و به همین جهت بر مدیر عاملی معاون مالی سابق شرکت رایتل تاکید دارند و او را در طول 8 ماه گذشته به عنوان سرپرست تایید کرده بودند."

به گزارش پایگاه خبری صراط، زنگ خطری که مهرنوش به صدا در آورده است زیان 1700000000 تومانی است که با اعمال نفوذ وزیر کابینه حسن روحانی قرار است تا به آن سرپوش گذاشته شده و از جیب بیمه شدگان ماستمالی شود .

البته قطعا جهرمی زیر بار این ادعای مدیرعامل رایتل نخواهد رفت چرا که تا زمان افشاگری مکاتباتش برای خرید 200 لپ تاپ از بودجه بیت المال برای خوش خدمتی به دفتر رئیس جمهور، حاضر نبود زیر بار دستوری که با دستخط خودش داده بود برود .

جهرمی که دستور خرید 200 لپ تاپ را از اساس تکذیب کرده بود پس از افشای مکاتباتش با شرکت ارتباطات سیار، از تکذیب خود عقب نشینی کرد و گفت که لپ تاپ ها را از نهاد ریاست جمهوری پس خواهد گرفت!

دروغگویی وزیر اینستاگرام باز دولت راستگویان که اقداماتش بوی انتخابات و کاندیداتوری را می دهد مطلب مهمی نیست چرا که او وزیر دولتی است که همکارانش در سطوح مختلف اقدامات مشابهی را صورت داده اند .

شب گذشته آخرین خبر مربوط به جواد آذری جهرمی اجاره یک هواپیمای اختصاصی توسط مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران برای سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بیرجند در خروجی رسانه ها قرار گرفت .

هنوز وزیر نسبت به این اقدام واکنشی نشان نداده اما بدیهی است که در صورت تکذیب قاطعانه وی و اطرافیانش باز هم نمی توان این موضوع را باور کرد چرا که تکذیب های کذب آنها برای افکار عمومی امری عادی شده است .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیگر حوزه ها