shahrdarbashim.ir

کد خبر: ۲۰۴۵
عالمی پسند که با حذف مدیر پیشین روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی، بدون طی مراحل اداری و تنها به دستور مستقیم معاون وقت منابع انسانی، پله های بلند ترقی را یک شبه طی کرد و تبدیل وضعیت شد تا جانشین فرماند باتجربه و کاربلد شود.
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۹ - ۰۷ مهر ۱۳۹۸
پ

به گزارش خبرنگار شهردار «س. عالمی پسند» ملقب به بانوی منابع انسانی که با حذف مدیر پیشین روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی، بدون طی مراحل اداری و تنها به دستور مستقیم معاون وقت منابع انسانی، پله های بلند ترقی را یک شبه طی کرد و تبدیل وضعیت شد تا جانشین فرماند باتجربه و کاربلد شود اين روزها در پي تصاحب جايگاه ديگريست.

عالمی پسند در دوران مديريتش ، غلامحسین محمدی - رییس کنونی مرکز ارتباطات شهرداری تهران- را وارد مجموعه کرد تا با سمت مشاور اطلاع رسانی معاونت توسعه منابع انسانی، فعالیتش را در آن مقطع آغاز کند.


حالا در این آشفته بازار ادغام دو معاونت توسعه منابع انسانی و معاونت برنامه‌ریزی و توسعه شهری، بانوی خاص منابع انسانی که احتمال می‌دهد با توجه به حذف شیخ شهرداری توسط حناچی، در میان مدیران آینده معاونت جدید که قرار است از ادغام دو ‌معاونت سابق ایجاد شود، دیگر جایی نداشته باشد، از غلامحسین محمدی خواسته تا نسبت به وی ادای دین کند.


رییس فعلی مرکز ارتباطات هم که ورودش به شهرداری تهران را مدیون این بانو است، به قصد همان ادای دین، تصمیم گرفته تا یکی از پست های مدیریتی مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری پایتخت را که این روزها اغلب نیروهای باتجربه اش را به کنج عزلت رانده، به عالمی پسند بی تجربه اهدا کند.
شنیده های درگوشی از این مرکز حاکیست یکی از پست های مدیریتی 4.14 این مرکز به زودی به عالمی پسند اهدا خواهد شد.


حال این سوال مطرح است، آیا کسی که بدون طی کردن مراحل قانونی و حتی سابقه ی کاری مرتبط با روابط عمومی، یک شبه در شهرداری تهران طی طریق کرده، می‌تواند در جایگاه یک مدیر در مرکز ارتباطات شهرداری که قلب این مجموعه محسوب می شود، به درستی انجام وظیفه کند و آیا واقعاً در بین ده ها نیروی زن باسابقه و کاربلد مرکز ارتباطات، واقعاً کسی لیاقت این پست را ندارد؟! شاید هم دلیل بیرون راندن نیروهای کاردان و باسابقه مرکز ارتباطات توسط مدیریت اخیر، باز کردن جا برای افرادی باشد که غلامحسین محمدی پست امروزش را مدیون انهاست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیگر حوزه ها